Terapia Regresywna

Jest to nie hipnotyczna, bardzo skuteczna metoda pracy z podświadomością, zupełnie bezpieczna i „czysta”, w której chodzi o odreagowanie i oczyszczenie podświadomości z blokad. Dociera do przyczyny problemu i w sposób zdecydowany go usuwa, aby już dany problem nie miał wpływu na życie. Regresja – to szybki i efektywny sposób uzdrowienia życia, ciała, związków i wszystkiego, co nie pozwala człowiekowi żyć w zdrowiu, bogactwie, szczęściu, co jest trudne i ciężkie, i nie pozwala cieszyć się życiem.

Sesja regresji polega na tym, że klient leży w relaksie i głęboko oddycha, jest świadomy, wie, gdzie jest, a zarazem kontaktuje się dzięki oddechowi z różnymi stanami emocjonalnymi i uczuciami, które towarzyszyły przeżytym doświadczeniom. Im bardziej klient jest gotowy i otwarty na sesję, tym skuteczniej dany problem jest rozwiązywany.

Terapia regresywna przeznaczona jest dla każdego, komu zależy na radykalnym oczyszczeniu swojego umysłu podświadomego. Można określić tę formę pracy jako dość agresywne wtargnięcie w nieświadome rejony podświadome umysłu. Przed pierwszą sesją wskazane byłoby pisać następujące afirmacje:
Gdy przypominam sobie przeszłe emocje i wspomnienia, to jestem tym bezpieczny i niewinny.
Jestem bezpieczny i niewinny, gdy ujawniam zawartość mojej podświadomości.

Afirmacje te służą do tego, by przekonać swoją podświadomość, że terapia regresywna i współpraca z prowadzącym jest bezpieczna i w porządku.

Ilość sesji zależy od złożoności problemu, nieraz wystarczy jedna sesja, a czasami kilka, jeśli chodzi o dany temat. Zaangażowanie, świadomość i wsparcie terapeuty ma niewątpliwie duże znaczenie dla skutecznej regresji, dla uwolnienia zablokowanej dotychczas energii życiowej. Gdy klient uświadomi sobie swoje przeszłe decyzje i ich skutki, zobaczy towarzyszące temu intencje i mechanizmy i będzie gotów je „puścić” – wówczas pojawia się ulga, poszerzenie świadomości i często ogromna zmiana energetyczna, która skutkuje zmianami w życiu na lepsze.

Przychodzi wówczas czas na zaprogramowanie na nowo umysłu podświadomego poprzez afirmacje. Najskuteczniej i najszybciej następują zmiany podczas pisania afirmacji. Ta „mrówcza praca” bardzo się opłaca, skutki tego pojawiają się często bardzo szybko i na trwałe ugruntowują się w umyśle podświadomym, stają się więc nowym programem do życia.

Możesz skorzystać z sesji regresywnej połączonej z uzdrawianiem duchowym, z sesji reberthingu, z sesji uzdrawiania Energią Reiki, zapisać się na sesję medytacji lub tylko rozmowy.

Szkolenia Reiki

Szkolenie I stopnia - terminy:
- 14-15 stycznia 2017 r.
Więcej informacji